У Бережанах перевіряють навчальні заклади – БУЧАЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

У Бережанах перевіряють навчальні заклади

23 березня 2017 року з метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя, покращення показників здоров’я дітей, якісного та безпечного харчування в міських загальноосвітніх школах проведено чергове моніторингове обстеження навчальних закладів, про це пише сайт БЕРЕЖАНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посилданням на Бережанчьку міську раду.
Вперше у моніторингу взяли участь голови батьківських комітетів міських загальноосвітніх шкіл, а також заступник міського голови Адамович П.П., інспектор шкіл, провідний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту міської ради Юськів У.Я., інспектор з охорони праці відділу освіти, молоді та спорту міської ради Голова С.П., в.о. начальника Управління Держпродспоживслужби в Бережанському районі Гудзиляк А.М., начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Управління Держпродспоживслужби в Бережанському районі Бойко М.С.

Рекомендовано обладнати додаткові умивальники у приміщенні шкільних їдалень, електросушки для рук, регулярно забезпечувати наявність засобів особистої гігієни.
Відділом освіти, молоді та спорту Бережанської міської ради буде розроблено графік щотижневого моніторингу якості гарячого харчування, у якому обов’язково братимуть участь представники батьківських комітетів міських шкіл.
Зі скаргами та пропозиціями щодо якості харчування просимо звертатися за телефонами: 2-14-46 (Бережанська міська рада), 2-12-87 (Управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у Бережанському районі).

Джерело: БЕРЕЖАНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

Читайте также:

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Правила здорового похудение без диет

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Самые страшные места в мире

57-летняя модель удивила своими формами

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*