Степан Барна: Порядок має бути всюди, а ми повинні зберігати єдність – БУЧАЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Степан Барна: Порядок має бути всюди, а ми повинні зберігати єдність

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації прокоментував події, що відбулися в ніч на 14 березня під стінами адмінбудівлі обласної ради, про це пише сайт Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.

«По-перше, ніколи не боявся спілкуватися з людьми. Поважаю право кожного громадянина на мирний протест. Категорично відкидаю будь-які форми силового протистояння, які можуть мати місце на території області та України. Стою на позиції територіальної цілісності нашої Держави і неухильного виконання норм Конституції», – зазначив Степан Барна.

Щодо нічних подій під будівлею на вул.Грушевського, голова ОДА зазначив, що мав спілкування з громадськими активістами, представниками різних депутатських фракцій, які представлені в Тернопільській обласній раді. «Стою на тій позиції, що ми сьогодні маємо зберігати єдність, робити все для того, щоб не відбувалося розхитування ситуації в країні», – підкреслив Степан Барна.

Також він повідомив, що мав розмову з Адміністрацією Президента, і усі учасники блокування звільнені, і відповідно причин для того, щоб викликати якісь хвилювання немає.

«Водночас хочу зауважити, що в процесі було виявлено більше шести власників одиниць зброї. Сьогодні навіть на території, де проходить антитерористична операція забороняється носіння зброї. Тим більше на мирних територіях та там, де є скупчення людей. Тому порядок має бути всюди, незалежно території, де відбувається подія», – додав Степан Барна.

Нагадаємо, в ніч з 13 на 14 березня громадські активісти під керівництвом ВО «Автомайдан» палили шини на вул.Грушевського під стінами приміщення облради. Голова Тернопільської обласної адміністрації Степан Барна прийшов до протестуючих.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*