Селяни просять захисту у радника Авакова – БУЧАЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Селяни просять захисту у радника Авакова

Ось таке звернення отримав сьогодні .

Звичайно, я приїду, адже ситуація мені надзвичайно близька і знайома, про це на своїй сторінці у facebook написав Михайло Апостол, передає сайт Тернопільське Інформаційне Бюро.

Маючи армію юристів і озброєні охоронні фірми, такі агрокомпаніі вважають,що для них важливо зробити один крок -заключити договір оренди,а шансів розірвати такий договір у селян більше не буде . Для цього вони підключать усе : підкуп,силу , суди , погрози ,тонкощі заключених договорів . І тільки не інтереси власників земельних ділянок . Це і є різновид силового рейдерського захоплення землі . Я не вірю,що суд стане на захист олігархів ,латмфундистів , всупереч інтересам громади .


Я хочу ще раз нагадати усім зацікавленим сторонам слова Міністра МВС Arsen Avakov : “Силових захоплень власності в Україні не буде ,ми присікаємо і будемо дуже жорстко присікати ці явища в самому зародку ,не дивлячись ,хто за ними стоїть . Захист прав простих громадян України – є пріоритетним завданням ,яке стоїть перед всією Національною поліцією “.


Також запрошую представників ЗМІ , яким не байдужа доля жителів села ,адже Ваше слово не меньш потужнє,як дії правоохоронних органів.


“ШАНОВНИЙ МИХАЙЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ ! Громада села Крогулець Гусятинського району просить Вас допомогти вирішити спірне питання між нами,пайовиками і агрохолдингом” Мрія ” ,яка користується нашими земельними паями. Громада уже довгий час намагається розірвати договора на оренду з компанією. ,адже вони заключались з іншими власниками , і самим господарювати на власній землі . Різними шахрайськими методами , “Мрія ” затягує нас в судові процеси ,щоб тільки не віддати нам нашу землю . Просимо Вас приїхати в смт.Гусятин 4.05.2017р на 12год 30хв. де будуть відбуватися чергові збори громади та засідання суду по цьому питанні .Заздалегіть дякуємо .”

Leave a comment

Your email address will not be published.


*