Свої останні дзвоники святкують цими днями 466 випускників загальноосвітніх шкіл Лановеччини – БУЧАЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Свої останні дзвоники святкують цими днями 466 випускників загальноосвітніх шкіл Лановеччини

466 випускників Лановеччини отримають у 2017 році документи про загальну середню  освіту. 295 – свідоцтва про базову загальну середню освіту, із них 38, можливо, будуть з відзнакою (за результатами річного оцінювання), про це пише сайт ЛАНОВЕЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на Лановецьку РДА.

171 випускнику старшої школи буде вручено атестат про повну загальну середню освіту. На золоту медаль “За високі досягнення у навчанні” претендують 33 випускники, оскільки за період навчання у старшій школі досягли високих успіхів та за результатами семестрового і  річного оцінювання  мають досягнення з предметів навчального плану , оцінені у 10-12 балів.

 Ще 11 випускників є претендентами на нагородження срібною медаллю “За досягнення у навчанні”, позаяк між десятками, одинадцятками та дванадцятками у їх атестат вкралось щонайбільше дві дев’ятки.

Свої нагороди претенденти отримають після підтвердження своїх успіхів на державній підсумковій атестації та зовнішньому незалежному оцінюванні.

Бажаємо їм удачі, Божої Ласки, а вручення атестатів випускникам відбудеться за планом 24-25 червня 2017 року на урочистих зборах із участю громадськості.

Джерело: ЛАНОВЕЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*