Понад дві сотні школярів з Тернопільщини візьмуть участь у тереновій грі «Легенда УПА» – БУЧАЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Понад дві сотні школярів з Тернопільщини візьмуть участь у тереновій грі «Легенда УПА»

19-21 травня у м. Теребовля відбуватиметься обласна теренова гра для дітей та молоді «Легенда УПА», про це пише сайт Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.
«Це щорічна теренова гра, на яку з’їжджаються школярі зі всієї області.  Цьогоріч участь у грі візьмуть більше 200 учнів 9-11 класів з усіх районів області. Проведення таких заходів дуже актуальне сьогодні, адже  теренова гра є своєрідним стартом для моральної, фізичної та розумової підготовки молоді до виконання нею військового обов’язку перед Українською державою в Збройних Силах та інших силових структурах України. Традиційно гру організовує відділ сім’ї та молоді облдержадміністрації спільно з управлінням освіти і науки облдержадміністрації та  Тернопільським обласним осередком ВМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес», – зазначив начальник відділу сім`ї і молоді облдержадміністрації Ігор Чорний.
Як повідомив Ігор Чорний, учасники гри змагатимуться у таких видах: пейнтбол; туристична техніка – «Командна смуга перешкод»; теренова гра – тактична гра з елементами орієнтування на місцевості; інтелектуальний змаг – інтелектуальна гра між командами (відповіді на запитання з лімітованим часом); ватра знайомств – творче представлення своєї команди; кращий рій табору – визначається кращий рій (команда) та ройовий за підсумками проведення гри.

Джерело: Тернопіль Сьогодні.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*