Одинадцятикласники стріляли з автомата – БУЧАЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Одинадцятикласники стріляли з автомата

Для учнів 11-их класів розпочалися навчально-польові збори, організовані в рамках вивчення предмету «Захист Вітчизни». Самі збори триватимуть три дні.

Повідомляє сайт ЗАЛІЩИЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

Одинадцятикласники разом з учителями Захисту Вітчизни і методистом районного науково-методичного кабінету Ярославом Марчуком відвідали Чортківський стрілецький полігон, де з метою практичного закріплення рівня знань, умінь та навичок, набутих учнями на заняттях з предмету «Захист Вітчизни» проводилися навчально-польові збори. Одним із важливих складових елементів є відпрацювання вправи стрільби з автомата Калашникова. 100 учнів навчальних закладів району мали змогу не лише закріпити отримані на уроках знання, а й поспілкуватися з захисниками України. Проведені заходи спрямовані на військово-патріотичне виховання та формування національної самосвідомості юнаків. Стрільби проходять за належної підтримки народного депутата України Олега Барни.

 

Відряджаючи учнів і педагогів на стрілецький полігон, начальник відділу з питань освіти, молоді і спорту Надія Підгребя висловила впевненість у тому, що юнаки і дівчата гідно виконуватимуть поставлені перед ними завдання та з честю проходитимуть навчально-польові збори, адже в загальноосвітніх закладах району виховуються справжні захисники Батьківщини.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*