На Лановеччині злодій намагався викрасти металеву огорожу – БУЧАЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

На Лановеччині злодій намагався викрасти металеву огорожу

Працівники лановецької поліції взяли «на гарячому» 38-річного жителя села Борсуки. Чоловік серед білого дня намагався демонтувати та викрасти металеву огорожу на території  цукрового заводу, про це пише сайт ЛАНОВЕЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з  посиланням на поліцію Тернопільської області.

Підозрюваний вже не раз потрапляв в поле зору правоохоронців. В минулому його притягували до кримінальної відповідальності за крадіжки. Цього ж разу чоловік вирішив демонтувати металеву огорожу навколо підприємства. Крадій сподівався здати її до пункту прийому металобрухту та заробити грошей.  Злодій знав, що підприємство охороняється, однак сподівався, що в денну пору охоронці не обходитимуть  велику територію тож почав знімати сітку якнайдалі від прохідного пункту та робочих приміщень. Однак крадія таки помітили. Працівники підприємства  викликали поліцію.

Зловмисник не довів свій злочинний намір до кінця, однак відповідальності не уникне.

Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 15 (замах на злочин) та статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Триває слідство.

Джерело:  ЛАНОВЕЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*