Михайло Семків: «Агрохолдинги хочуть бачити нас батраками» – БУЧАЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Михайло Семків: «Агрохолдинги хочуть бачити нас батраками»

Коаліція «Агромайдан» продовжує активно працювати і набутий досвід показує, що проблеми землі – є аж ніяк не вузькопрофесійними. Вони цікавлять практично всіх, бо земля, і справді – джерело нашого існування.

Про це, зокрема, у студії «Агромайдану» говорив тернопільський лікар Михайло Семків. Упродовж дискусії йшлося про методи використання земельних ресурсів, чи роблять це люди собі на користь (а так мало би бути), чи – собі на зло? Земля повинна бути здоровою і плодючою, але, на жаль, – констатує пан Михайло – екологія зараз дуже мало враховується, а головно все спрямовано на виробництво і прибутки…

Тут ми принагідно згадали нещодавню публікацію коаліції про те, як у селі Товстеньке Чортківського району, агрохолдинг «Мрія» отруює землю і людей відходами крохмального заводу.

Як багатолітній учасник Української Національної Самооборони, висловив Михайло Семків свою принципово-негативну позицію і з приводу ганебного випадку, коли найманці-охоронці фірми «Легіон» побили у Тернополі учасника АТО.

Про те, як промислові корпорації «пресують» людей, чому агрохолдинги не бачать нас власниками землі і ще про багато чого іншого – дізнаєтесь, подивившись відеозапис розмови, який пропонуємо Вашій увазі:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*