Колектив Бережанської міської ради взяв участь у змаганнях – БУЧАЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Колектив Бережанської міської ради взяв участь у змаганнях

Цьогоріч колектив Бережанської міської ради вперше взяв участь у спартакіаді працівників органів місцевого самоврядування. Змагання проходили на базі оздоровчого комплексу «Лісовий» у селі Скоморохи Бучацького району, про це пише сайт БЕРЕЖАНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на Бережанську РДА.
Працівники органів місцевого самоврядування – тернопільської обласної, районних, міських рад, об’єднані територіальні громади – змагалися з міні-футболу, волейболу, спортивної естафети, дартсу, шахів, шашок та тенісу.
Команда Бережанської міської ради на чолі з міським головою Володимиром Музичкою повернулася додому з перемогами. Так, у грі в дартс срібну медаль отримала Оксана Максимчак (начальник служби у справах дітей, надання соціальної допомоги сім’ям з дітьми та молоді), бронзову – Сергій Малий (спеціаліст І категорії з питань цивільного захисту населення, взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційної роботи).
У грі в шашки срібну медаль отримала Оксана Максимчак (начальник служби у справах дітей, надання соціальної допомоги сім’ям з дітьми та молоді), бронзову – Петро Адамович (перший заступник міського голови).

Джерело:  БЕРЕЖАНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*