Західноукраїнський послідовник Путіна – БУЧАЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Західноукраїнський послідовник Путіна

9 травня традиційно гучно відзначили в “совєтській” Росії. Нашій редакції, серед інших агітаційних путінських “перлів”, приглянулось ось це фото.

Начебто – нічого надзвичайного у ньому немає. Якби не прямий зв’язок з бандерівської Борщівщиною. З повагою ставимось і аж ніяк не проти вшанування пам’яті тих, хто загинув під час Другої світової війни. Але… Але не так, як під “чуйним керівництвом і наглядом” примусили до цього учнів місцевої школи її директор та голова Стрілківецької громади і активний “бютівець” Іван Стефанишин. Одягнув дітей у “гімнастьорки” і ремені з п’ятикутними зірками.

Очевидці стверджують, що були там і пісні та танці радянських часів. Негативний розголос пішов миттєво і пан (чи то пак – товаріщ Стефанишин) публікацію цю, якою навіть встиг похвалитись у соцмережах – негайно видалив. Але наївно не оцінив нинішніх технічних можливостей – “радянські” фотки не тільки масово скопіювали, а й прокоментували. Подаємо все “скопійоване” без жодних купюр. Надто промовистою є реакція на “червонозіркову” ініціативу “совєтсько-бютівського новатора” Стефанишина. Те, що зробив цей “деревляний дєятєль”, на щастя, не означає, що на Борщівщину повертаються часи радянсько-путінської імперії. Читайте далі…

Джерело: Борщівське Інформаціне Бюро

Leave a comment

Your email address will not be published.


*