До «Агромайдану» доєднались активісти Маріуполя – БУЧАЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

До «Агромайдану» доєднались активісти Маріуполя

У Тернополі відбулось чергове засідання коаліції  «Агромайдан», до складу якої приєдналась ще одна громадська організація – «Майбутнє Приазов’я» з Маріуполя. Її представник Оксана Зайцева, упродовж дискусії, особливо наголошувала на тому, що тернопільські і донецькі активісти повинні налагодити  прямий обмін «першоджерельною» інформацією, аби недобросовісні чиновники не мали змоги маніпулювати інтересами простих селян та їх земельними проблемами.

А проблеми ці, як з’ясувалось, майже ідентичні – скажімо, у Донецькій області, шляхом різних хитромудрих комбінацій, величезними земельними наділами монопольно  користується агрофірма олігарха Ахметова «HarvEast». Саме цю донецьку латифундію у недалекому минулому очолював Саймон Чернявський, який нині, вже на Тернопільщині, керує агрохолдингом «Мрія». І методи «керування» сумновідомі – рейдерські захоплення, обман пайовиків, бандитський «безпрєдєл» так званих охоронців, нещодавнє побиття учасника АТО.

Нинішня війна на Сході принесла багато біди, але вона і згуртувала громадських активістів, які  повинні змусити владу подавати правдиву інформацію – сказала у ютуб-ефірі «Агромайдану» представник ГО»Майбутнє Приазов’я» Оксана Зайцева.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*