Відбувся форум «Інтелектуальна гордість Лановеччини – 2017» – БУЧАЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Відбувся форум «Інтелектуальна гордість Лановеччини – 2017»

24 травня відбувся форум «Інтелектуальна гордість Лановеччини – 2017»– свято вшанування переможців, свято її величності науки,  таланту, на якому  відзначили  найкращих учнів , які гідно представили наш район на обласних предметних олімпіадах та обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук на якому голова районної державної адміністрації Юліан Сірант вручив грамоти та висловив слова вдячності педагогам та учням за їх працю і талант,  про це пише сайт ЛАНОВЕЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на Лановецьку РДА.

Список переможців ІІ (обласного) та ІІІ (Всеукраїнського) етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України

у 2016-2017 навчальному році

1. ПРОЦЬ Уляна  – учениця 11 класу Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2  (диплом ІІ ступеня в ІІ (обласному) етапі  та диплом ІІІ ступеня в ІІІ (Всеукраїнському) етапів Конкурсу, секція «Журналістика», керівник Матевощук Л.Ю.)

2. ПОГРАНИЧНА Юлія – учениця 10 класу Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2  (диплом ІІІ ступеня в ІІ (обласному) етапі  Конкурсу, секція «Психологія», керівник Матевощук І.П.)

3. ВИГОННИЙ Віталій  – учень 11 класу Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2  (диплом ІІІ ступеня в ІІ (обласному) етапі  Конкурсу,секція «Астрономія та астрофізика, керівник КнольМ.А.)

4. СУВАЛКО Світлана – учениця 11 класу Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (диплом ІІІ ступеня в ІІ (обласному) етапі  Конкурсу, секція «Зарубіжна література», керівник Матевощук Л.Ю.)

5. ВОВК Богдана – учениця 11 класу Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (диплом ІІІ ступеня в ІІ (обласному) етапі  Конкурсу, секція «Зарубіжна література», керівник Матевощук Л.Ю.)

6. БОБЕЛЮК Вікторія – учениця 8 класу Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2  (диплом ІІІ ступеня  в ІІ (обласному) етапі  Конкурсу,секція «Краєзнавство», керівник Матевощук І.П.)

7.ДЕНИСЮК Мар’яна – учениця 7 класу Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2  (диплом ІІІ ступеня в ІІ (обласному) етапі  Конкурсу,секція «Філологія», керівник Кноль М.А.)

8. ІВАСЬКІВ Назар – учень 7 класу Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2  (диплом ІІІ ступеня в ІІ (обласному) етапі  Конкурсу,секція «Екологія», керівник Кноль М.А.)

Список переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін у 2016-2017 навчальному році

1. ФУРМАН Ангеліна – учениця 10 класу НВК «Лановецька загальноосвітняшкола № 1 І-ІІІ ступенів – ліцей імені Юрія Коваля»(диплом І ступеня в ІІІ (обласному) етапі  олімпіад з правознавства, керівник Близнюк Н.А.)

2. СОЛТИС Денис – учень 9 класу Вишгородоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (диплом ІІ ступеня в ІІІ (обласному) етапі  олімпіад з трудового навчання, керівник Грудецький М.В.)

3. ГАВРИШКО Ірина – учениця 8 класу НВК «Лановецька загальноосвітня школа № 1 І-ІІІ ступенів – ліцей імені Юрія Коваля»(диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному) етапі  олімпіад  з української мови і літератури, керівник Гречанюк С.М.)

4.ГУЛА Інна – учениця  11 класу Вишгородоцької загальноосвітньоїшколи І-ІІІ ступенів (диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному)  етапі  олімпіад  з української мови і літератури, керівник Петровська Л.П.)

5. ХОДАНОВИЧ Дарина – учениця 9 класу НВК «Лановецька загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів-ліцей імені Юрія Коваля» (диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному) етапі  олімпіад  з правознавства, керівник Близнюк Н.А.)

6. КОЗИРА Софія  – учениця  8 класу НВК «Лановецька загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів-ліцей імені Юрія Коваля»; (диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному) етапі  олімпіад з математики,керівник Козира В.Р.)

7 СИДОРУК Михайло – учень 9 класу НВК «Лановецька загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів-ліцей імені Юрія Коваля”;(диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному) етапі  олімпіад з географії, керівник Шуманська І.О.)

8 ПРОЦЬ Уляна – учениця 11 класу Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2   (диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному)етапі  олімпіад з біології, керівник Казюка С.Я.)

9СОБКО Наталія  –  учениця 8 класу Снігурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному)етапі  олімпіад з хімії, керівник Бельма Л.І.)

10.ІРЗА Вікторія          – учениця 11 класу Буглівської загальноосвітньої школи І-ІІІступенів (диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному)етапі  олімпіад з екології, керівник Коломієць Л.П.)

11ДЕМЧУК Владлен – учень 11 класу Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 (диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному)етапі  олімпіад з інформаційних технологій, керівник Пасічник А.М.)

12.БАЗАН Тетяна – учениця 11 класу Снігурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному) етапі  олімпіад з економіки, керівник Васючка З.С.)

13. ЛОЗІЦЬКА Дарія-Василина – учениця 7 класу Передмірської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному) етапі  олімпіад з математики, керівник Волохата О.Я.)

14.СІВЕРСЬКИЙ Назарій  –  учень 9 класу Синовецької загальноосвітньої школи І-ІІступенів   (диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному) етапі  олімпіад з фізики, керівник Горда Г.А.)

15.ТИМОШЕНКО Роман – учень 8 класу Борсуківської загальноосвітньої школи  І-ІІІступенів (диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному) етапі  олімпіад з фізики, керівник Тимошенко О.М.)

16.ПАРТИКА Софія –  учениця 9 класу Борсуківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному) етапі  олімпіад з хімії, керівник Онищук В.І.)

Джерело: ЛАНОВЕЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*