Вадим Коваль: “Крім назви “Мрія” – там нічого немає…” – БУЧАЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Вадим Коваль: “Крім назви “Мрія” – там нічого немає…”

11-го травня у прямій трансляції ютуб-каналу Коаліції “Агромайдан” учасником розмови був юрист, представник ГО “Об’єднання бойових побратимів” Вадим Коваль. Гостра дискусія, зокрема, точилась і навколо, надто актуальних  нині, земельних конфліктів, і загалом – ставлення держави до підтримки малих і середніх агровиробників.

Гість студії вельми критично оцінив рівень підтримки влади, тобто – надання субвенцій і дотацій, тим невеликого масштабу підприємцям, які, доброчесно взявши в оренду у селян їх землю, сумлінно обробляють її. Мало того – безпосередньо знають проблеми людей і щиро переймаються ними. Вадим Коваль з цього приводу висловився відверто і гостро: “Наш простий хлоп мусить оббігати купу чиновників, щось ім занести, дати “відкат” і навіть за таких  “старань” –  швидше постаріє і  помре, а дотацію отримають хіба його онуки…”

Натомість, в область «заходять» великі агрокомпанії-монополісти, які  просто душать малих і середніх місцевих аграріїв. У монополістів – одні обіцянки власникам паїв: ”Давайте, давайте…а ми потім все зробимо…” Громадський активіст  Коваль логічно і зовсім не риторично запитав у студії: “То ж нехай покажуть, що вони конкретно зробили?”

І, у зв’язку з цим, згадав скандальновідомий нещодавніми “розборками” агрохолдинг “Мрія”. Вадим Коваль висловився так:”Крім назви “Мрія” – там більше нічого немає, та ще й приїжджають сюди  їх,  озброєні до зубів, так звані “юристи”…

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*