Агрохолдинг «Мрія» забрався з Городниці геть – БУЧАЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Агрохолдинг «Мрія» забрався з Городниці геть

Продовжується скандальна колотнеча, пов’язана з черговою спробою агрохолдингу «Мрія» захопити чужі земельні наділи і знищити те, що вже посіяне на них. Про всі нюанси цієї, «омріяної» агроаферистами  оборудки, ми вже розповідали у публікації «Агрохолдинг «Мрія» грабує Городницю». Йшлося і – понині йдеться- про долю земельних паїв мешканців села Городниця Гусятинського району Тернопільщини.

Справа тільки виглядає складною, а ,направду, юридична суть її – елементарно-проста. «Мрія», у складі чотирьох агропідприємств, господарювала на земельних  наділах місцевих людей. І так «догосподарювалась», що селяни категорично відмовились продовжувати співпрацю з цим агрохолдингом. Про що завчасно – як і вимагає Закон – повідомили керівництво «Мрії». Зрештою, і договори оренди, підписані селянами ще з попереднім менеджментом агрофірми, закінчились.

Не підписала «Мрія», задля ефективного використання землі, і «джентельменської» угоди з іншими агропідприємствами. Здавалося б – крапка. Але ні… Вдаючись до, притаманних йому, силових методів скандальний агрохолдинг, пригнав на городницькі землі техніку і спробував зухвало захопити чужі паї і, знищивши вже посіяне на них, засадити землю соєю. На заваді свавіллю стали мешканці Городниці, які «живим щитом» не допустили «Мрію» до своїх наділів.

23-го травня, з приводу цієї ситуації, у селі відбулось громадське обговорення. Проходило воно просто неба – саме на тому полі, про яке йдеться. Селяни показали журналістам наслідки «ефективного господарювання» агрохолдингу – зарослі бур’янами ділянки. І порівняли представників «Мрії» з колорадськими жуками, які «все лізуть і лізуть». Місцеві мешканці безапеляційно заявили, що не хочуть жодної орендної плати від агрохолдингу і більше не будуть мати з ним справу.

Упродовж зібрання на адресу представників «Мрії» лунали і не дуже делікатні вигуки: «…Скільки буде ваше бабло керувати, люди сказали «ні», «…Нехай Саймон Чернявський (ред. –генеральний директор агрохолдингу) приїжджає і ділить, а нє – то ми його поділимо…»,» Ви не будете страшити нас автоматами, як у Підгайцях», «…Якщо по-доброму не доходить – зараз поперекидаємо ваші машини»….

Отримавши такий потужний спротив від селян та бійців АТО, тітушки “Мрії” змушені були забратися геть. А  деякі, найбільш яскраві, моменти громадського обговорення – пропонуємо Вашій увазі у відео коаліції «Агромайдан».

Leave a comment

Your email address will not be published.


*